Piłka nożna, znana również jako piłka nożna, to sport zespołowy, w którym rozgrywa się piłkę sferyczną i drużynę 11 graczy. Na całym świecie w piłkę nożną gra ponad 250 milionów ludzi i jest to najpopularniejsza gra na świecie. Dowiedz się więcej o grze. Jeśli jesteś nowy w tym sporcie, zacznij od obejrzenia kilku najważniejszych wydarzeń. Będziesz uzależniony! Jeśli w to nie wierzysz, wypróbuj. Oto kilka zabawnych faktów na temat gry.

Złotą Piłkę FIFA przyznawaną najlepszemu graczowi na świecie. Nagroda przyznawana jest najlepszemu graczowi na świecie, o czym decyduje panel. Jest to subiektywne, a zwycięzcy zmieniają się z roku na rok, ze względu na ciągłe wahania formy i zakończenie sezonu piłkarskiego. Tymczasem Złotą Piłkę FIFA jest jedyną nagrodą przyznawaną zawodnikowi płci męskiej. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w sporcie i jest sposobem na uznanie wybitnych osiągnięć jednostki. kod bonusowy STS

Jest wielu godnych kandydatów. Najwięcej reprezentantów ma Premier League, z 41. LaLiga jest następna z 21. Serie A i Bundesliga są tuż za nimi, z 14 i 10 graczami. W tegorocznej liście Mohamed Salah jest jedynym graczem, który ma co najmniej trzy nominacje. Jednak nie dotarł jeszcze na szczyt listy, ale jest najwyżej notowanym graczem Liverpoolu. Egipski napastnik był w tym sezonie w doskonałej formie i mógłby złamać pierwszą trójkę, gdyby zaczął rok tak konsekwentnie, jak on. Napastnik jest jednym z najcenniejszych graczy w grze.

Nagrody są otwarte dla graczy z dowolnego kraju, a wybiera je panel dziennikarzy. W tym roku na krótkiej liście znalazło się dziewięciu mężczyzn, a na krótkiej liście znalazło się 11 zawodników płci męskiej. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 8 października 2020 r., a ich osiągnięcia w okresie od 8 października 2020 r. do 7 sierpnia 2021 r. zostaną uhonorowane. Lista zostanie ogłoszona w sierpniu br. Po rozpoczęciu głosowania zwycięzcy otrzymają specjalne trofeum oraz pamiątkową tablicę.

W pierwszej dziesiątce dominuje pozycja wysunięta. Napastnik jest centrum ofensywnym, często nazywanym ofensywnym pomocnikiem. Wszechstronność napastnika w zajmowaniu pozycji jest główną zaletą w zespole. Ma szybkość i inteligencję, aby podejmować decyzje i wprowadzać zmiany w grze. W tym roku mógł zostać trzecim afrykańskim graczem, który dotarł na szczyt. Jeśli zacznie bezlitośnie w pierwszej połowie roku, może nawet dostać się do pierwszej trójki.

Nagroda przyznawana jest corocznie zawodnikowi płci męskiej. Tegoroczny zwycięzca zostanie wybrany z krótkiej listy 11 graczy. Osiągnięcia każdego gracza zostaną rozpatrzone przez panel i będą głosowane przez komisję. Zwycięzca zostanie wybrany w kategorii „Najlepszy piłkarz” na okres od 8 października 2020 r. do 7 sierpnia 2021 r. Kategoria ta jest otwarta zarówno dla zawodników płci męskiej, jak i żeńskiej, a dominują napastnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.